Loading...
REVIEWS2018-03-19T20:18:30+00:00

Very good match with my Reimyo system. Highly recommended!

Piotr

„Wysokie tony są z kolei wyraźne i otwarte. Uważne porównanie z innymi kablami pokazuje, że atak np. blach perkusji, kastanietów (patrz – Paradox, Drifting Feather), wibrafonu itp. jest w polskim kablu bardzo naturalny. Z jednej strony ma delikatny charakter. To dobrze, ponieważ z żadnym typem realizacji nie wprowadza irytujących podbarwień i z gorszymi realizacjami nie wyostrza ich już i tak ostrej góry. Ujęło mnie to szczególnie mocno, kiedy porównywałem go z kablem Acoustic Revive – dodam, że znakomitym. Japońska sieciówka gra otwartym dźwiękiem, ale nie tak wyraźnie, jak polski kabel. A z drugiej strony jej wysoka góra AR w porównaniu z Illuminati wydaje się trochę bardziej uproszczona, zgrubna, jakby na powyżej 10 kHz kabel ten miał mniejszą rozdzielczość.”

Wojciech Pacuła, High Fidelity.pl

„Huge upgrade over the LessLoss DFPC Signature power cables I was using before. What surprises me the most  is the amazing sense of realism and homogeneity over the entire frequency with particular sounds appearing out of nowhere, suspended in the air with endless sustain”

Tadeusz

„emotions” is the key word to describe my audio philosophy. Many years ago, when I started to design Destination Audio horn speakers I didn’t expected that it will end like this, I just wanted to make myself a pair of damn good speakers that could play
any type of music with almost no barriers. I was lucky enough to try and fall in love with 45 type tube, with 2W of maximum power. Why this particular tube? Because listening to 45′ it is the most exciting and emotional experience that I ever had, even comparing
to NOS 2A3 or Western Electric 300B.
Your cable brought me the same impression when I first listened to 45 direct heated triode. Musicalily, engagement, emotions, smooth presentation, with all the details in place. You got my recommendation! Keep up the good work.

Włodek Wiśniewski, Destination Audio

„Illuminati Power Reference One po wpięciu w mój CD spowodował zachwyt i zdumienie , jaki jest bardzo ważny przewód zasiilający w źródle.
Kabel zmienił całkowicie moje podejście do dźwięku w klasie High-End, słuchając Illuminati zacząłem doceniać dźwięk który jest przedewszystkim melodyjny i spójny.
Dzięki niemu zacząłem na nowo odkrywać ulubioną symfonię, oddech sceny, instrumenty smyczkowe i dęte osiągnęły poziom wcześniej nieznany.
Otwartość i głębia sceny a w tym jeszcze odpowiednia wielkość i bardzo naturalne wybrzmienia spowodowały rewolucję w moim systemie.
Przewód nie czaruje, nie jest natarczywy, nie pompuje dźwięku efekciarstwem, powoduje niesamowitą radochę z poznawania na nowo starych znanych nagrań.”

Robert